מתכות אצילות

פסולת מתכת נחשבת לאחד הגורמים המזהמים ביותר לאיכות הסביבה וזאת בשל העובדה כי המתכת מכילה חומרים מזהמים לכשעצמה, ביניהם דבקים, או חומרים אשר אינם מתכלים באופן טבעי או לחלופין, שהתכלותם לוקחת זמן רב יותר מאשר חומרים טבעיים.

על מנת לשמור על סביבה נקייה, אנו ב - Green&Clean דואגים לפנות את כל סוגי המתכות באמצעות מלגזות מיוחדות ומובילים אותם אל מפעלי מחזור מתכות שנמצאים בבעלות החברה.

על פי החוק העוסק בפינוי פסולת של מפעלים מכל סוג ולרבות מתכות - על כל מפעל או חברה מוטלת החובה לפנות את הפסולת דרך מקום מורשה. חברת Green&Clean הנה בעלת רישיון עסק והיא פועלת תחת פיקוח של המשרד להגנת איכות הסביבה ובהתאם לכל התקנים והתקנות.

סל של פתרונות למפעלים בתעשייה

צוות החברה שם לעצמו למטרה לספק מכלול של פתרונות לוגיסטיים למפעלים על כל הסוגים תחת קורת גג אחת. אי לכך אנו מעניקים מגוון של שירותים ביניהם – הצבה של מכולות לפינוי פסולת, מיון הפסולת וכן פינוי והעברת הפסולת למחזור או לאתרי מטמנות מורשים כמו למשל אתר הדודאים.

במקרה של פסולת מתכת הדורשת הליך של מחזור מתכות – אנו נשלם למפעל עבורה ונעביר את הפסולת למרכזי המחזור שנמצאים בבעלות החברה.

מחזור מתכות – אילו סוגי מתכות אנו קונים?

לחברה מפעל מחזור הפועל בבאר שבע. מרכז המחזור שלנו פועל בהתאם לכל התקנים הנדרשים וכן מספק שירותי מחזור מתכות לכל סוגי המתכות ביניהם - נחושת אדומה, נחושת צהובה, כבלים וכיוצא באלו.

כמו כן אנו עוסקים במחזור מתכת המצויה בפסולת אלקטרונית: לוחות אם אשר נמצאים במגוון מכשירים, כגון מחשבים, לפטופים (מחשב נישא), מיקרוגל, מכונת כביסה, מקרר או כל מוצר אלקטרוני אחר המכיל לוח אם.

היות ומתכת נחשבת לחומר מזהם, חשוב לפנות אותה בהקדם ולהקטין את היקף הצריכה שלה. בעזרת מחזור מתכות נעשה שימוש חוזר במפעלים בחומרים כמו מתכת וכך הפגיעה באיכות הסביבה מתמעטת באופן משמעותי.

ב - Green&Clean מספקים את המענה לפסולת המתכת עבור מפעלים וכן מלקוחות פרטיים, כאשר כל המתכות נמכרות ונקנות במחירים אטרקטיביים במיוחד, בהתאם למחירון של בורסת המתכות (LME) ובתשלום מידי במזומן לכל לקוח.

פנו ל - Green&Clean עוד היום לצורך פינוי פסולת ומחזור מתכות ותוכלו לשמור על סביבה חפה ממזהמים.

 

 

 

מתעניינים במתכות אצילות? השאירו פרטים ונחזור אליכם

פסולת אלקטרונית

מחזור מכשירי חשמל ואלקטרוניקה

על פי החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות, נקבע כי יש לעודד שימוש חוזר בציוד חשמלי ואלקטרוני ולשם כך יש לקבוע הסדר לטיפול סביבתי בציוד מסוג זה, כל שכן להקטין את כמויות הפסולת האלקטרונית וכן את הנזקים לסביבה ולבריאות אשר עלולים להיגרם בהשפעתה.

באמצעות החוק למעשה חלה חובה על עסקים, חברות ומפעלים יצרנים ויבואנים למחזר ציוד חשמלי ואלקטרוני בהתאם לסעיפים הנוגעים למחזור מכשירי חשמל ואלקטרוניקה הקבועים בחוק. על מנת ליישם את החוק, על היצרנים ויבואנים כאחד לחבור לגוף יישום מוכר ולהלן - לחברה מורשה שעובדת בהתאם לחוק על מנת לפנות ולמחזר את הפסולת האמורה.

Green&Clean – מכלול מקיף של פתרונות תחת קורת גג אחת

Green&Clean היא חברה מורשה בעלת רישיון עסק הפועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה. החברה פועלת בהתאם לכל התקנים וכן מספקת מענה נרחב ומקיף למפעלים מכל הסוגים בתחום פינוי הפסולת ומחזור מכשירי חשמל ואלקטרוניקה.

מלבד המפגעים האסתטיים, פסולת תעשייתית במפעל או בעסק גורמת למפגע סביבתי ועל כן יש לפנות אותה בהקדם האפשרי. לשם כך אנו מציעים שירות זמין ונגיש במיוחד הכולל בין היתר – הצבת מכולות פינוי, פינוי שוטף של הפסולת והובלת הפסולת לאתר הדודאים או לאתרי מחזור. לרשות החברה עומדים מפעל מחזור המתמחה במחזור מכשירי חשמל ואלקטרוניקה מכל הסוגים ביניהם -לוחות אם אשר נמצאים במגוון מכשירים, כגון מחשבים, לפטופים (מחשב נישא), מיקרוגל, מכונת כביסה, מקרר או כל מוצר אלקטרוני אחר המכיל לוח אם, כאשר עבור פסולת מתכת הניתנת למחזור אנו משלמים בהתאם למדד הבורסה למתכות ובאופן מידי.

מדוע מחזור מכשירי חשמל ואלקטרוניקה הוא תהליך חשוב?

מכשירי חשמל ואלקטרוניקה שינו את איכות חיינו מן הקצה אל הקצה אך למרות השפעתם החיובית, רובם המכריע כולל חומרים מזהמים במיוחד הן לסביבה והן למי תהום. באמצעות מחזור מכשירי חשמל ואלקטרוניקה ניתן לצמצם את היקף הפסולת המועברת למטמנות ויחד עם זאת לשמור על הסביבה וכן על מי התהום נקיים ממזהמים.

אם הנכם זקוקים לפתרון מקיף של פינוי פסולת אלקטרונית פנו עוד היום לחברת Green&Clean - אשר מורשה מטעם המשרד לאיכות הסביבה לפינוי ומחזור מכשירי חשמל ואלקטרוניקה ממפעלים, ואנו נספק לכם את הפתרון הטוב ביותר לסביבה ולעסק שלכם.

מתעניינים בפסולת אלקטרונית? השאירו פרטים ונחזור אליכם

פינוי פסולת

מכולות פינוי פסולת

לחברת  Green&Clean ניסיון רב במתן מענה מקיף למפעלים, ארגונים רשויות מקומיות, או כל עסק יבואן או יצרן המעוניין בשירות פינוי ומחזור פסולת. על מנת להפוך את פינוי הפסולת ליעיל ביותר, צוות החברה עושה שימוש במכולות פינוי פסולת בשלל גדלים וסוגים, תוך שמירה מרבית על איכות הסביבה.

עבודת הפינוי מהאזור היצרני של המפעל ועד למכולה נעשית באמצעות מלגזות ומשם בעזרת משאיות מנוף, אל המטמנות המורשות או באם יש צורך, אל אחד מאתרי המחזור של החברה.

תהליך פינוי הפסולת וכן השימוש במכולות פינוי פסולת נעשה על ידי צוות מקצועי ומנוסה תוך הקפדה יתרה על עמידה בלוחות זמנים שנקבעו עם הלקוח, על עבודה מדויקת וזריזה ועל שמירה על כל התקנים ותקנות הבטיחות.

מכולות פסולות – איכות חומרי הגלם חשובה לאין שיעור

מכולות פינוי פסולת הן למעשה החוליה החשובה ביותר בתהליך פינוי הפסולת ועליהן להיות בנויות בהתאם לסוג העבודה. על מכולות לפינוי פסולות להיות בגודל המתאים לכמות הפסולת אותה הן עתידות להוביל וכן להיות מיוצרות על ידי חומרי גלם חזקים ואיכותיים, שיאפשרו להן לשאת משקל, במידה ומדובר בפסולת כמו מתכות או מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. עיצוב המכולה גם הוא תלוי במידה רבה בהצלחת פרויקט הפינוי והוא זה שיקבע את נוחות ויעילות העבודה, כמו גם את היכולת לעמוד בזמנים. בנוסף חומרי הגלם של המכולות הם אלו שיקבעו את מידת הבידוד שלהן, בל נשכח שלעיתים מכולות אלו מעבירות גם חומרים מסוכנים ומזהמים ועליהן לגלות עמידות בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים.

בחברת Green&Clean אנו פועלים בשיטת העבודה היעילה והנוחה ביותר ולכן לצורך הצבה ושינוע של מכולות פינוי פסולת אנו מחזיקים בצי משאיות עם מנוף כדי לספק לכם מענה זמין ונגיש, ולא פחות חשוב – מהיר.

מציעים לכם תהליך פינוי יעיל ומקצועי

Green&Clean מעניקה פתרון אחד כולל למפעלים מכל הסוגים ולכן מכולות פינוי פסולת משמשות הן לפינוי פסולת מתכת, הן לפסולת בניין, הן לפסולת רטובה, הן לפסולת אלקטרונית והן לפסולת אשפה והכל בהתאם לצרכים המשתנים של כל עסק או מפעל.

מכולות פינוי פסולת, הופכות את מלאכת פינוי הפסולת לחוויה פשוטה ויעילה. אם גם אתם רוצים ליהנות ממכלול של פתרונות הזמינו עוד היום מכולות פינוי פסולת מחברת Green&Clean.

מתעניינים בפינוי פסולת? השאירו פרטים ונחזור אליכם

בקבוקים ופחיות

מחזור בקבוקים ופחיות

חברת Green&Clean מספקת מכלול מקיף של שירותי פינוי פסולת למפעלים, עסקים, מוסדות, חברות וארגונים תחת קורת גג אחת. בין השירותים שלנו – מערך מתקדם של פינוי ומחזור בקבוקים ופחיות.

צוות החברה שם לו למטרה לספק מגוון פתרונות לוגיסטיים לעסקים שמטרתם שמירה על סביבה נקייה וחפה ממזהמים, תוך עמידה בכל התקנים, בחוקי העזר העירוניים, בחוק והפסיקה. לחברה רישיון עסק והיא פועלת באישור המשרד לאיכות הסביבה.

מחיר השוק הגבוה ביותר עבור מחזור בקבוקים ופחיות

חברת Green&Clean מפעילה מפעל מחזור בבאר שבע בו נאספים בקבוקים, מכלי שתייה ופחיות ברי פיקדון. כחלק ממאמצינו לעידוד מחזור בקבוקים ופחיות ברי פיקדון ולשמירה על סביבה ירוקה, הלקוחות שלנו מקבלים תשלום מידי במזומן במחיר השוק הגבוה ביותר עבור כל בקבוק, מיכל או פחית שמועברים למחזור. כמו כן, אנו מעמידים לרשות מפעלים, בתי עסק גדולים או מוסדות את האפשרות לקבל מכלי איסוף אשר מוכרים גם בשמם – דולבים. מכלים אלו יועברו אל מרכזי המחזור לצורך מחזור בקבוקים ופחיות ובו בזמן, יניבו לכם רווח כספי עבור תכולתם.

המכלים מגיעים בנפחים של 140, 240 או 360 ליטר, וכולם כאחד עשויים מחומרים עמידים המאפשרים שימוש קל ונוח. בנוסף, לבתי עסק הצוברים כמויות של לכל הפחות 5,000 מכלים ברי פיקדון פר חודש אנו מציעים תעריף גבוה במיוחד של 30 אגורות לכל פחית או בקבוק, כולל ההובלה.

מדוע חשוב למחזר בקבוקים ופחיות?

מחזור בקבוקים ופחיות הוא תהליך חשוב, במיוחד לאור העובדה כי פרק הזמן הדרוש עבור כל אחד מסוגי הבקבוקים להתפרק הוא כמה מאות שנים, בהתאם לסוג החומר. יש לציין כי בקבוק זכוכית אף צפוי להתכלות רק לאחר מאות אלפי שנים. כאשר הנזק לסביבה הוא בלתי משתמע לשתי פנים, מחזור בקבוקים ופחיות הוא תנאי מחויב המציאות ונדרש לשם מניעת זיהום סביבתי החודר אל הקרקע ונובע מתהליך ההתכלות. הצריכה הגבוהה של בקבוקי שתייה בישראל לבדה, אשר רק עולה מדי שנה, מובילה לצורך המובן מאליו של מחזור, ולו רק כדי למזער נזקים סביבתיים עד כמה שניתן.

הצטרפו גם אתם למאבק על סביבה ירוקה ופנו לחברת Green&Clean למחזור בקבוקים ופחיות ברי פיקדון ובמקביל תוכלו ליצור רווחים נוספים ביחס שווה לכמות הבקבוקים והפחיות אותם אתם מעבירים למחזור.

מתעניינים בבקבוקים ופחיות? השאירו פרטים ונחזור אליכם

פירוק מפעלים

הכי יעיל, הכי משתלם: שירותי פירוק מפעלים, איסוף ופינוי של פסולת עץ, מתכות, פסולת מעורבת ופסולת יבשה למחזור או הטמנה עם הצוות המקצועי שלGreen & Clean

  

חברת Green & Clean מציעה שירותי פירוק מפעלים ופינוי ציוד תעשייתי לעסקים, חברות תעשייתיות ומפעלים מכל הסוגים, וכן איסוף ופינוי של הפסולת למיחזור. אנו מתמחים בפירוק מפעלים ומחזיקים במערך הלוגיסטי הדרוש לפירוק, מיון, פינוי והובלת הפסולת לאתרים מורשים ולמפעלי מיחזור מתכות מאושרים. מספקים מכולות בגדלים 8-32 קוב ופינוי באמצעות משאית מנוף. במסגרת תהליך הפירוק, אנו רוכשים מכל מפעל את חלקי המתכת הישנים, ובאמצעות פינוי מקצועי ויעיל – מסייעים להיפטר בקלות מציוד ומכשור ישן שאין בו צורך, המועבר למיחזור.

     

מתי נדרש פירוק מפעל?

תהליך פירוק מפעלים הינו מורכב מאוד ויכול לנבוע משלוש סיבות עיקריות:

מעבר – סגירת המפעל הקיים והעתקתו למקום חדש, הדורשים פירוק ופינוי של הציוד מהמפעל הישן.

הרחבה – הגדלת שטח המפעל הקיים או שדרוג שלו, יוצרים לעתים צורך בפירוק חלקי של המפעל על מנת לפנות מקום לציוד חדיש ומתקדם יותר.

סגירת מפעל – במקרה בו יש צורך לסגור מפעל כושל או מיושן, נדרש פירוק של מלוא המתכות והציוד התעשייתי הנמצאים בו, ופינוי מסודר של הפסולת לאתר מורשה או למיחזור.

    

פירוק מפעלים קל ופשוט עם Green & Clean

פירוק מפעלים דורש תכנון מוקדם וחייב להיות מנוהל נכון ובאופן יעיל. אנו ב-Green & Clean בעלי ניסיון רב בתחום, ומבצעים כל עבודת פירוק באמצעות  צוות מקצועי מנוסה וציוד מכני הנדסי מתאים כגון מלגזות, טרקטורים, משאיות ועוד, בהתאמה לצרכיו הספציפיים של כל לקוח.

  

צרו איתנו קשר עוד היום או הגיעו ישירות אל מרכז המיחזור, והצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם בפירוק מפעל או פינוי ציוד תעשייתי, ולספק לכם את פתרון המיחזור המתאים עבורכם.

מתעניינים בפירוק מפעלים? השאירו פרטים ונחזור אליכם

כלים להשכרה

חברתנו מספקת מתקני הרמה להשכרה אשר משמשים להרמה ולשינוע. מתקני הרמה הינו מונח כולל לסוגים שונים של מתקנים ומכשירים שנועדו לשנע ולהרים לגובה ציוד, מטענים ומשאות כבדים.

 

מתקני הרמה מצויים בשימוש נרחב בתחומי המסחר, הבנייה, החקלאות, התעשייה, הרכב והאוטומציה, החרושת והמלאכה. חשוב לדעת כי ציוד ומתקני הרמה מייעלים את העבודה, מגדילים את התוצר של העובד, חוסכים בכוח אדם, משפרים את הבטיחות בעבודה ומאפשרים לייעל את העבודה במחסן או בשטח המפעל תוך ניצול נכון ואפקטיבי של השטח.

 

על מנת לבחור ציוד הרמה יש להתעדכן במוצרים החדשים ולהגדיר את הצרכים המדויקים. כמו כן, חשוב להגדיר את המגבלות בעסק (שטח, גובה, משקל, מידות) וחשוב לקחת בחשבון צרכים עתידיים, לדוגמה גידול בעסק, מטענים כבדים יותר וכדומה. ישנם מתקני הרמה רבים ויש לבחור בקפידה את המתקן המתאים ביותר לצרכיי העסק.

  

אנו מספקים מגוון פתרונות להרמה לגובה:

               מעמיסים טלסקופיים- מתאים לעבודות הנפת מטענים לגובה.

               במות הרמה טלסקופיות- מתאימות להרמת עובדים וציוד. במות אלו מאפשרות חדירה ותמרון במקומות בהן הגישה מוגבל

               במות הרמה מספריים- מתאימה להרמת עובדים וציוד. בעלת יכולת נסיעה בגובה.

מתעניינים בכלים להשכרה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

פרטיכם התקבלו בהצלחה!

נציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

שלח

מה תרצה לחשב?

כמות ביחידות

סכום

כל החישובים הינם הערכות וסימולציות בלבד.
חברת גרין אנד קלין בע"מ אינו מחוייב למחשבון מיחזור זה באופן החישוב. האחריות בשימוש מחשבון זה מוטלת על המשתמש בלבד.
מחשבון מיחזור
חייג עכשיו

מרכז מידע

שאלת בדיקה ראשונה

תודה בלה בלה לבה

על אילו מוצרים קיימים פיקדון?

מיחזור בקבוקי פלסטיק, זכוכית ופחיות נאכפים היום על פי חוק. אחד מהשינויים המהפכניים של השנים האחרונות הינו חוק הפיקדון - כל בקבוק פלסטיק קטן, בקבוק זכוכית או פחית משקה, מזכים את הממחזר בדמי פיקדון על סך 30 אגורות ליחידה, כל עוד מצוין "חייב בפיקדון" על גבי אריזת הבקבוק או הפחית. למעשה, מטרת החוק היא למסד את התחום של איסוף מיכלי משקה באופן מסודר ומשתלם, על מנת להעבירם אל מרכז מיחזור לשם שימוש חוזר.

מהם היתרונות במיחזור פסולת אקלטרונית?

החל משנת 2013 נכנס לתוקף חוק מיחזור פסולת אלקטרונית - המטרה היא מיחזור מכשירי חשמל ומוצרים אלקטרוניים אחרים שיצאו מכלל שימוש, אשר יקטינו בסופו של דבר את היקף הפסולת האלקטרונית בארץ וימנעו דליפה של מתכות וחומרים רעילים המצויים בפסולת זו, המזהמת את האוויר, המים והאדמה. מיחזור מסוג זה יכול לחסוך כסף רב במשק הבית, העסק או המשרד - ניתן לנצל חומרים ומוצרים שונים באופן רב פעמי, בין אם לשימושים אחרים ובין אם לשימוש חוזר לאותה מטרה שאליה נועדו מלכתחילה.
כל הזכויות שמורות לגרין אנד קלין